NAŠE SLUŽBY

Úklid domácností bytů a rodinných domů

Co úklid domácnosti nebo bytu zahrnuje?

Naše úklidové služby jsou natolik široké, že není téměř nic, co bychom nedělali. Mezi nejčastější úklidové práce patří například:

  • Mytí oken, výloh a ostatních skleněných ploch
  • Strojové čištění koberců a čalouněných potahů
  • Čištění interiéů vozidel
  • Generální úklid nejen domácnosti
  • Úklid po rekonstrukci, stavbě či jen malování
  • Odvoz suti a likvidace odpadu
  • Mytí lustrů, lamp, zářivek a jiného osvětlení
  • Ošetřování nábytku, dřevěného interiéru a jiného vybavení domu či bytu
  • Komplexní mytí a čištění interiéru i exteriéru domů, bytů a rodinných či odpočinkových sídel

.

Úklid kanceláří, firem, administrativních budov

Co vše úklid firem nebo kanceláří zahrnuje?

To je většinou na Vašem uvážení či potřebách. Rádi Vám samozřejmě poradíme a poskytneme informace, co a jak je dobré dělat pravidelně, čemu se vyhýbat nebo na co dbát nejvíce. Všeobecně je známo, že pravidelným úklidem ušetříte, protože tak nedochází k hloubkovému znečištění například koberců, nábytku, sociálních zařízení, záclon či závěsů. Pravidelnou péčí prodlužujete životnost všech těchto zmiňovaných věcí a celému vybavení kanceláře.

Čištění koberců, čalounění, kůže

Jaké používáme technologie pro čištění koberců a čalounění?

Výběr vhodné technologie, použití správné úklidové techniky a čisticího prostředku je první předpoklad pro úspěšnou likvidaci nečistot z koberce a čalounění. Používáme nejmodernější a nejvíce účinné technologie, které zaručují perfektní a zároveň šetrné vyčištění Vašich koberců i čalounění nábytku.


Odstraníme z Vašich koberců nebo čalounění všechnu nežádoucí špínu, ať už jde o suchou špínu, skvrny od barevných tekutin, prachu nebo agresivní a choroboplodné roztoče. Strojové čištění koberců a čalounění provádíme extrakční metodou. Na vyžádání zákazníka lze čištění provádět ručně.

Čištění interiérů osobních i nákladních vozidel

Procedury čištění - kompletní čištění interiéru mokrou cestou

Postup:

Odstranění hrubých nečistot suchým vysáváním, hloubkové čištění mokrou cestou - tzv. tepování - sedadel (v případě kožených sedaček - důkladné ruční čištění a následné napuštění speciálními přípravky na kůži, které jí navrací elasticitu, chrání, ale nezanechávají mastnou), hlavových opěrek a opěrek pro ruce, čalounění dveří, koberců a koberečků včetně kufru, tepování stropu, mytí oken, čištění a ošetření plastových a gumových částí, vytření mezidveřích prostor, provonění interiéru.

Úklid sněhu, sečení trávy

Sečení trávy

Sečení trávy provádíme klasickou metodou po vzájemné dohodě se zákazníkem. Je možné provést i provzdušnění trávníku vertikutátorem. K sečení vyšší trávy používáme křovinořez.


Úklid sněhu

Úklid sněhu provádíme pomocí hrabla na sníh, dále formou prosolení posypovou solí a nebo sněžnou frézou.


Prodej úklidových a čistících prostředků

Dle aktuální nabídky a ceníku.